Jak se objednat

Využijte prosím k objednání první návštěvy u nás rezervační tlačítko výše. Do poznámky krátce popište, co Vašeho čtyřnožce trápí nebo zda jdete na preventivní ošetření. Jedná - li se o akutní záležitosti (rehabilitace po chirurgii, úraz, vyhřezlé ploténky apod.) a potřebujete dřívější termín, prosím o kontaktování telefonicky nebo emailem.

Telefon: 

+ 420 774 362 866

Lze volat (po - pá) nebo psát na Whatsapp (po - ne)

Email:

info@animalphysio.cz

  • Objednací doba může být až 3 měsíce, čeká - li Vašeho čtyřnožce nějaký plánovaný ortopedický nebo neurologický zákrok, je potřeba se na rehabilitaci domlouvat ihned, jakmile víte termín tohoto zákroku.
  • Jestliže máte lékařskou zprávu Vašeho čtyřnožce, vezměte si ji na úvodní návštěvu s sebou nebo ji pošlete předem na email: info@animalphysio.cz. 
  • Na první návštěvě vždy probíhá celkové zhodnocení stavu pohybového aparátu zvířete a jeho pohybu. V závislosti na míře a typu problému je pak sestaven individuální rehabilitační plán, který je nutný dodržovat pro maximální efekt rehabilitace.
  • Jedním se základů mé práce je pracovat se správnou diagnózou od veterinárního lékaře. Pokud jste s akutním problémem nejdříve nevyhledali veterinárního lékaře, je dost pravděpodobné, že Vás k němu nejdříve pošlu - bude - li to pro mou práci nutné. Zdravotní péče o Vaše zvíře by měla probíhat ve vzájemné kooperaci a spolupráci lékaře a fyzioterapeuta.
  • Pejska před terapií prosím řádně vyvenčete a alespoň 3 hodiny předem ho nekrmte. Chlupáče také vyčesejte.
  • S sebou si vezměte nadrobno nakrájené oblíbené pamlsky nebo krmnou dávku a obleček (v zimním období).